EnişTe Dedim Seviştik.

Selam benim adım Sinem, 39 yaşındayım. Size bu yaz başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Kız kardeşimle yazlıklarına gittik. kız kardeşim eşi annem ben benim 2 küçük oğlum ve kızım. gittiğimizin üç. günü annem çocuklarla denize gitti kız kardeşimde ikindi saat 5 bu gibi gitti eşi ben gitmeyeceğim biraz başım ağrıyor dedi evde ikimiz kaldık. bende adetliydim fakat bitmişti kız kardeşim hala bitmedi sanıyordu. Neyse onlar gittikten az sonra ben banyoya girdim abdeslendim banyoda biraz okşadım. kız kardeşim eşinin sürekli arkadan istediğini söyleyip eşiminde isteyip istemediğini sormuştu bana. Aklıma bu geldi
perdeler kapalıydı ben havluyu göğsümde dolayıp salona girdim. amerikan mutfaklıydı yazlık. ben tezgahta bulaşıkları yıkamaya başladım. aradada sohbet ediyorduk sıcak uyunmuyor vs. gibi arada ona birden bire bakıyordum gözü bendeydi.

Tezgahın dolaplarına bir şeyler koyar benzeri yapıp eğiliyordum kadınlığımı gösteriyordum. biraz oyalandıktan sonra bende denize gidecem dedim. Ne yapacaksın gidipte oturalım beraber dendiğinde onunda beni istediğini anladım. Eşim istemediği için haşemo almıştım. Yani mayo bana yasaktı. Ben yatak odasında haşemomu giyecem dedim. Gittim giydim bana nasıl oldu dedi bende bilmem bi bak dedim yatak odasına girdi. hiçde iyi olmadı dedi normal mayo giy bence dedi bende eşimde kızar çocuklar söyle dedim hem annemde kızıyor bana biliyorsun dedim koskoca kadınsın giyme diyor dedim. Ne alakası var dedi gayet genç ve dirisin dedi bende teşekkür ettim.
Bana bride mayo giy dedi dene dedi. bende benim yok dedim kızkardeşiminde vücudu ufaktı bana göre onunkilerde olmaz dedim kızınınkini giy dedi kızım biraz iriydi. bir adet mayosunu çıkardım üstümü çıkarttım birden içeri girdi aaa daha giymedinmi dedi. bende yoktur dedim neyse giyde bakalım dedi ben giyerken bana bakıyordu. Giydim eliyle popomun arasına mayoyu soktu bak millet böyle giyiyor görüyorsun sende dedi. bende ben utanırım dedim ne mevcut utanacak böyle kalçan var sergilede millet kalça görsün dedi. güzelmi kalçam dedim şahane hemde dedi ve eliyle mayomu indirdi. eğil biraz dedi ben eğilirken daha dilini amıma değdirdi ben zaten o anda boşaldım bir kez.
xcvgffgfdt5
Biraz yaladı hiç bir şey konuşmadı bundan böyle sevişmeye başladık. amımı 5 dakka kadar yaladı am suyum yüzünü tüm ıslattı. sonra dudağımdan öpmeye başlanıyor. sikini çıkardım bende eğilip yaladım biraz ve yatağa uzandık. ben üstüne oturdum yapmaya başladım bana arkanı dönde öyle yap dedi. Döndüm göt deliğimi parmaklamaya başlanıyor ben sikinden kalkarken parmağını sokuyor sikine otururken çıkarıyordu. çok aşırı hoşuma gitmişti. sonra beni yatırdı taraf yatırdı arkadan da yapalımmı dedi eşim hiç yapmamıştı ve benim herzaman merak ettiğim bir şeydi. bilmem dedim deliğimi yalamaya başlanıyor ilk defa yalanıyordu ve hoşuma gitmişti. ben geniş kalçalıydım ve sürekli bol etekler giyerdim. ama o beni çok aşırı düş etmiş deliğime sikini dayadı sıkma dedi ben sıkmadım ama sokmaya başlayınca sıktım acımıştı yapmayalım acıyor dedim sıkmazsan bişey olmaz zaten daha sokmayacam dedi fakat tümü girmiş zaten. içime akıttı.

fgft56

O gün hiç konuşmadık. o ayrı ben ayrı yıkandık. ertesi gün ve tatilden geldikten sonra 10-15 günde bir yanlız kalacağımız biçimde ya ben onlara ya da o bize bişeyleri bahane edip gelip gidiyoruz ve ilk önce amımdan sonuna doğruda götümden sikiyor. o sevdiği için amımdaki kılları 1 ay tıraş etmedim. eşimede 1 ay hiç vermedim kavga ettim küstüm ve amımı hiç göstermedim. bana kadınlığımı yaşatan eniştemi asla bırakamam selamlar yine.

fgfdty5666

Bir Cevap Yazın